Profil użytkownika
Aleksandra Suknie Ślubne
Aleksandra Suknie Ślubne
32-540 Trzebinia
Bema, 2/2
Małopolskie
SUKNIE-ALEKSANDRA Aleksandra Suknie Ślubne
O mnie

 

 
Firma „Aleksandra” została założona w 2010 roku. Jest wynikiem marzeń o cudownych sukniach i niepowtarzalnej atmosferze czasu przygotowań do najważniejszego dnia w życiu. 

Firma zajmuje się głównie sprzedażą sukien ślubnych. Oferujemy Państwu wybór z pośród wielu modeli sukni. Można u Nas zamówić suknie w każdym rozmiarze lub szytą na miarę. 
        Dajemy Państwu do wyboru suknie w różnorodnych stylach, modelach, uszyte z najwyższej jakości materiałów. Szeroki wybór pozwoli każdej przyszłej Pannie Młodej wybrać dla siebie kreację, dzięki której w dniu ślubu będzie się czuła jeszcze bardziej wyjątkowa.
        Każda suknia ślubna ma swój styl, którego integralną częścią jest halka ślubna. To ona nadaje sukni ostateczny kształt przestrzeni. Dlatego nie ma halki bez sukni i odwrotnie. Oferujemy Państwu szeroki wybór halek ślubnych, dzięki której suknia Panny Młodej uzyska kształt o którym marzy.
 

 

 

Ślub to wyjątkowy moment w życiu każdej kobiety, dlatego ważne jest aby suknia ślubna oraz inne elementy stroju były wykonane z najwyższą starannością. Każde bolerko jest szyte do danej sukni, jest wiec wykończone tak samo jak suknia( dżety, kamienie, hafty, itp…). W naszej ofercie znajdą więc Państwo bolerka koronkowe, satynowe, z krótkim i z długim rękawem.

Welon stanowi symbol czystości i niewinności oraz wyjątkowe wykończenie sukni ślubnej. Dlatego warto dobrać go tak aby stanowił cudowne dopełnienie całej kreacji ślubnej. Oferujemy wiec Państwu welony: jednowarstwowe, dwu- i trzywarstwowe, lamowane, cięte, z haftem. Do każdej sukni ślubnej dobierzemy taki welon, aby był on pięknym wykończeniem każdej kreacji.

      Stanowią wykwintne i szczególnie piękne wykończenie stroju. Pięknie dobrana rękawiczka nie tylko podkreśla subtelność dłoni, ale stanowi też eleganckie tło na którym prezentuje się obrączka.

      Biżuteria ślubna poza suknią jest bardzo istotną częścią kreacji i wizerunku Panny Młodej. Dlatego powinna być tak dobrana, aby podkreślała piękno i wyjątkowość kobiety w tym dniu. Oferujemy biżuterię dla każdej Panny Młodej, która w tym dniu chce wyglądać bajkowo.

       Ślub to bardzo ważne wydarzenie i wszystko powinno być jak najlepsze, a przede wszystkim buty. Wesele będzie trwało do samego rana, dlatego konieczne jest kupienie takich butów, które się sprawdzą w tak ważnym dniu. Istotne jest także to, iż obuwie ślubne powinno być subtelnym dopełnieniem kreacji Panny Młodej.